Партнери
Тісна співпраця із провідними бізнес-школами світу та професійними організаціями з розвитку менеджменту дає змогу відчувати сучасні тенденції розвитку ділового світу та бізнес-освіти, а також сприяє запровадженню загальноприйнятих у світі стандартів бізнес-освіти та постійному збагаченню власного досвіду
  • про школу
  • команда
  • Партнери
  • Міжнародне визнання
  • бізнес платформа
  • публікації
AMBA
Association of MBAs

Міжнародна організація, яка займається акредитацією програм MBA. МІМ-Київ є членом Асоціації з 2015 року.

AACSB
Association toAdvance CollegiateSchools of Business

Асоціація з розвитку університетських бізнес-шкіл — має віковий досвід акредитації бізнес-шкіл по всьому світу. В жовтні 2015 року МІМ став першим членом асоціації AACSB серед бізнес-шкіл країн Східної Європи.

EFMD
European Foundation for Management Development

МІМ є асоційованим членом Європейської фундації розвитку менеджменту з 1993 року, а його повне членство у Фундації датується 1997 роком. 1998 року МІМ пройшов стратегічний аудит EFMD — перший крок до акредитації за системою EQUIS.

CEEMAN
Central and East European Management Development Association

МІМ є членом Асоціації розвитку менеджменту в країнах Центральної та Східної Європи (CEEMAN) з 1997 року. У 2004 році МІМ отримав Міжнародну акредитацію якості (IQA) асоціації CEEMAN.

Bmda
Балтійська асоціація розвитку менеджменту

Бізнес-школа МІМ вступила до лав Балтійської асоціації розвитку менеджменту (BMDA) у 2015 р., приєднавшись до міжнародної структури, що включає в себе 68 установ з 23 країн.

IMD
IMD Lozanna Business School (Міжнародний інститут розвитку менеджменту)

Співпраця і дружні зв’язки МІМ з Інститутом розвитку менеджменту (IMD-Lausanne) мають багаторічну історію (IMI-Geneva, один з попередників IMD, є співзасновником МІМ) та включають стажування викладачів, візити слухачів, а також наукову співпрацю.

Tepper BS
Tepper School of Business at Carnegie Mellon University

Програму співробітництва із світовим лідером із розробки комп’ютерних бізнес-симуляцій було започатковано 1995 року. Проект координується Девідом Ламонтом. У 2000 році проведено першу міжнародну версію Strategic Management Game.

ISC (HBS)
Institute for Stretegy & Competitivness (Harvard Business School)

МІМ співпрацює з Інститутом стратегії та конкурентоспроможності професора Майкла Портера із 2006 року. МІМ – єдина організація в Україні, що належить до 107 активних учасників мереж Макроекономіки конкурентоспроможності (The Macroeconomics of Competitiveness (МОС)).