Корпоративні проекти

Експерти Інституту надають компаніям консультативні послуги з питань стратегічного менеджменту, маркетингового аналізу, фінансового аналізу, досліджень ринку, розвитку бізнесу, ефективного підбору персоналу тощо.

Співпраця Бізнес-школи МІМ із корпоративними клієнтами ґрунтується на розв’язанні через навчання реальних управлінських проблем компанії. Корпоративні програми завжди розробляються індивідуально для замовника у відповідності з характером питань, над якими працює компанія. Ми обираємо саме ті методології та формати програм, які найкращим чином відповідають потребам стратегічного розвитку наших партнерів.

У рамках майже кожної корпоративної програми слухачі працюють на консалтинговими проектами, що вирішують реальні задачі компанії. Це дає можливість учасникам одразу застосовувати на практиці отримані в аудиторії знання. Теми проектів формулюються власниками та топ-менеджерами, які відправляють своїх співробітників навчатися. Такий формат суттєво доповнює практичну складову бізнес-освіти.

Корпоративні програми
Контактна особа
Reviews